Laboratorium Analiz Medycznych ANCHEM N.Z.O.Z od 1992 roku specjalizuje się w radioimmunologicznych, immunoradiometrycznych oraz enzymoimmunologicznych oznaczeniach poziomu hormonów, markerów nowotworowych, alergenów i metabolitów. Oznaczamy również wiele parametrów biochemicznych, hematologicznych i innych. 

katowice laboratorium
katowice laboratorium
katowice laboratorium

 

Dodatkowo bezpłatnie oferujemy dla firmy następujące usługi ułatwiające wykonywanie badań dla pacjentów:

  1. BEZPŁATNY PROGRAM KOMPUTEROWY Bezpłatna instalacja i użytkowanie programu komputerowego. Program może być zainstalowanych na dowolnej ilości komputerów.Możliwość instalacji w gabinetach lekarskich- pozwala to na dołączanie kopii wyników do kartotek pacjentów, co znacznie skraca czas wizyt lekarskich.Program umożliwia bezpośredni podgląd do wyników zleconych badań pacjentów 24h oraz danych podanych przy rejestracji, wygodną rejestrację zleceń, wygodny dostęp do wykazu badań wraz z przypisanymi cenami dla placówki podpisującej umowę z ANCHEM Laboratorium Analiz Medycznych.

  2. MOŻLIWOŚĆ POBIERANIA MATERIAŁU DLA PACJENTÓW BEZPOŚREDNIO W ANCHEM LABORATORIUM Bezpośrednio w Laboratorium na ulicy Fredry 20. Od godziny 7:00 do 17:00. W Laboratorium istnieje możliwość pobierania krwi u dzieci mikrometodą, oraz wykonywanie testów z metoklopramidem,krzywych cukrowych oraz testu Quantiferon TB Gold. Pobieranie materiału w punkcie pobierania materiału Laboratorium ANCHEM od poniedziałku do piątku: w centrum Katowic na ulicy Podgórnej 4 ( róg Lompy i Dąbrowskiego) od 8:00 do 11:00. Oraz w Tychach.

  3. BEZPŁATNY ODBIÓR POBRANEGO MATERIAŁU DO BADAŃ

       Bezpłatny odbiór około godziny 12:00 oraz wieczorem około

       godziny 19:00-20:00 od Poniedziałku do Piątku.

   4. MOŻLIWOŚĆ WYSYŁANIA WYNIKÓW BEZPOŚREDNIO PACJENTOM         za pomocą e-maila.

   5. BEZPŁATNE DOSTARCZENIE ZAMKNIĘTEGO SYSTEMU DO                   POBIERANIA KRWI VACUTEST –  probówki, igły,holdery wraz z                       skierowaniami.

   6. SPECAJNE CENY DLA GABINETÓW I INNYCH PLACÓWEK                       MEDYCZNYCH