Laboratorium ANCHEM

Laboratorium ANCHEM

Uprzejmie informujemy iż w zakładce badania zamieściliśmy najczęściej wykonywane przez nas badania laboratoryjne. W celu uzyskania dodatkowych informacji o cenach, sposobie przygotowania do badań, cenach prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, chetnie odpowiedza na wszytskie pytania.

Miastenia

ACHRAB TITIN MUSK

Laboratorium ANCHEM wykonuje badanie przeciw receptorom acetylecholiniwym metodą radioreceptrową, która jest metodą referencyjną. Wykonujemy też badania dodatkowe pozwalające diagnozować miastenię: przeciwciała przeciw kinazie tyrozynowej MUSK oraz przeciwciała anty TITIN. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat wykonania badania, płatności, prosimy o kontakt z naszym Laboratorium

Quantiferon

Test pośredni na infekcję M. tuberculosis

Nasze Laboratorium wykonuje QuantiFERON-TB Gold (QFT®). Jest to test in vitro wykorzystujący koktajl peptydowy naśladujący działanie białek ESAT-6, CFP-10 i TB7.7(p4) w celu stymulacji komórek heparynizowanej krwi pełnej. Wykrywanie interferonu gamma-γ (IFN-γ) przez test immunoenzymatyczny (ELISA) jest wykorzystywane do określenia w warunkach in vitro reakcji na antygeny peptydowe powiązane z zakażeniem prątkiem gruźlicy Mycobacterium tuberculosis. 

Please reload

© 2020 by ANCHEM

32 205 95 90  |   laboratoriumanchem@gmail.com

Katowice śląskie Polska